Контролер JP601200-60V,45A (Model 2, 2Е)
Контролер JP601200-60V,45A (Model 2, 2Е), фото 1
  • Контролер JP601200-60V,45A (Model 2, 2Е), фото 2
  • Контролер JP601200-60V,45A (Model 2, 2Е), фото 3
  • Контролер JP601200-60V,45A (Model 2, 2Е), фото 4
  • Контролер JP601200-60V,45A (Model 2, 2Е), фото 5
  • Контролер JP601200-60V,45A (Model 2, 2Е), фото 6
  • Контролер JP601200-60V,45A (Model 2, 2Е), фото 7
  • Контролер JP601200-60V,45A (Model 2, 2Е), фото 8
  • В наявності
  • Код: А0058963
В наявності
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні атрибути
ВиробникDozer
Користувальницькі характеристики
Вага1 кг г
Висота0.06
Габарити22*11*6 см
Довжина0.22 см
Кут фазування120°
Максимальний струм45±1А
Напруга60 В
Напруга відсічення (захист АКБ)52 ± 0.5 В