Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основа сиденья: гнутоклеена фанера, поролон, велюр. Ножки - металл, сиденье - велюр. Висота: 89 см. Ширина: 49 см. Глибина: 50 см. Чорний / велюр олива G062-17
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг г |
| Высота | 890 |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 50 см |
| Длина | 500 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Олива |
| Матеріал Каркас | метал |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина Велюр. |
| Ширина | 490 см |
| Ширина, см | 49 см |
- Цена: 2 640 ₴











