Прозора комбінована пляжна сумка, розмір 36*34*14 Синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прозора комбінована пляжна сумка — це універсальна, містка та міцна сумка для щоденного користування, здатна замінити всі інші сумки.
Сумка має прямокутну, трапецієподібну або квадратну форму та має вигляд як пакет зі зручними великими ручками.
Таку сумку можна надіти на плече або тримати в руках.
Моделі сумок мають різноманітний вигляд і виконуються з різних матеріалів. Така сумка може бути повністю м'якою або мати тверде дно.
Моделі яскравих кольорів роблять сумку привабливішою і з такою сумкою можна вже піти не тільки в магазин за покупками, але й використовувати її в повсякденному житті.
Різноманітність моделей застосовується в гардеробі будь-якої жінки.
Таку сумку може носити будь-яка жінка, незалежно від стилю. Чудово поєднуються сумки зі студентським і спортивним стилем. Їх можна брати й на спортивні та святкові заходи.
Розмір 36*34*14
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nika Torri |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 34 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 36 мм |
| Довжина ручок | 60 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Поштучно |
| Тип товару | Сумка шопер |
- Ціна: 407 ₴





